Naše služby

Sportovní fundraising

DOSPORTU.CZ se zaměřuje na oblast sportovního fundraisingu, tedy činností, jejímž výsledkem je získání finančních prostředků pro neziskové organizace napříč všemi sportovními disciplínami na území celé České republiky. Zaměřujeme se zejména na oblast veřejných financí a možností získání podpory z dotačních titulů na úrovni státní správy i samosprávy. Na základě mnohaleté zkušenosti v oboru a praxe z institucí veřejného sektoru nabízíme komplexní přístup k řešení vaší finanční situace. Provedeme vás procesem od podání žádosti po její vyúčtování, v rámci nějž vám garantujeme jeho administrativní správnost. Významně tak zvyšujeme pravděpodobnost vaší úspěšnosti v dotačních řízeních a tím i stabilizaci vaší finanční situace. 

Naším krédem je fair-play, přidanou hodnotou proaktivnost a samozřejmostí odpovědný, samostatný a individuální přístup s důrazem na srozumitelnost a kredibilitu. 

Proč zvolit dosportu.cz?
Protože za nás mluví vysoká úspěšnost předložených žádostí a objem získaných finančních prostředků díky přímé zkušenosti z poskytovatelského prostředí veřejné správy. Dostaneme vás zkrátka do hry!

Celkový objem získaných prostředků v roce 2020: 7.830.170 Kč

Nabízíme:

  • počáteční analýzu finanční situace vaší organizace,
  • individuální přístup k vašim potřebám a výběr vhodných dotačních titulů,
  • zpracování žádosti i vyúčtování projektů se zárukou administrativní správnosti.

 
Získáte: 

  • první konzultaci zdarma,
  • úsporu vašeho času a úlevu od administrativní zátěže, 
  • spolehlivého osobního poradce (nejen) v oblasti financování vašich aktivit. 

Chcete se dozvědět více, nebo si rovnou objednat úvodní konzultaci zdarma?

Napište nám!